loading
Moderní česká kuchyně
& skvělé tankové pivo
slickLeft slickRight
mainpic
mainpic
mainpic
mainpic

Náš tým

JAKUB ŠTÁC

Šéfkuchař

Náš šéfkuchař si svou pozici velmi užívá. Vaření je jeho hobby, a to i mimo pracovní dobu. S Kubou je stále sranda a málo kdy se rozčiluje, ale když už tak to pak lítají vzduchem vařečky, hrnce a podobné věci co se v kuchyni najdou.

MARTIN SLAVÍK

Provozní

13 let pracoval jako číšník a nedávno dostal šanci stát se provozním je to pro něj sice něco nového, ale s tím, jaký to je egoista nemá problém cokoliv zvládnout. Marťas miluje pivo, ale ještě víc miluje svou nádhernou malou dceru.

VLADIMÍR KRÁL

Provozní

 Láďa pracuje v naší restauraci už 25 let. Na pozici číšníka byl 24 let, nyní už pro nás pracuje jako provozní. Po letité praxi je pro nás velkým přínosem a nad chodem restaurace má opravdu velký přehled. V týmu je velmi oblíbený. Ve svém volném čase se věnuje rodině se kterou podniká různé výlety. Mezi jeho oblíbené sporty patří tenis, který si rád zahraje a po té se osvěží dobrým pivem.

MAREK PRŮCHA

Kuchař

Vystudoval se v oboru, ale kuchařem je až teď poslední půl rok. Hrál 15 let hokej. Svůj volný čas věnuje dceři a rád cestuje.

LUBOŠ ŠUDOMA

Kuchař

Luboše největší záliba je vaření. Ve Startu pracuje už 14 let a je s naším kolektivem spokojený. Mimo práci je takový domácí kutil. 

KATEŘINA DVOŘÁKOVÁ

Servírka

Má ráda  kontakt s lidmi, dobré jídlo a pití proto pro ní byla jasná volba práce v pohostinství. Pracuje u nás už pár let a Start je prý její druhá rodina. Kačka je velice usměvavá a zasměje se sní každý.

MARTIN ŠÍP

Číšník

Vystudoval střední školu gastronomie a hotelnictví v Mladé Boleslavi. Pracuje v oboru už několik let. Rád komunikuje s lidmi a tahle práce ho baví. Ve svém volném čase trénuje se svou taneční skupinou, jezdí po soutěžích a také sestavuje choreografii. 

JIŘÍ BOROVIČKA

Číšník

Jirka má vystudovanou střední školu s maturitou. Má dlouholetou praxi. Když byl malý měli hospodu doma, a tak má práci číšníka v malíčku. 

PATRICIE DEMETEROVÁ

Servírka

Malá Patricie je nejmenší člen našeho týmu. Svou velikostí dosahuje sotva baru, ale to samozřejmě nevadí platí tu rčení malá, ale šikovná. Servírku dělá už 6 let.  Ve svém volném čase ráda cestuje a poznává svět.

KRISTÝNA POSPÍŠILOVÁ

Propagace

Kristýna je náš propagační mág. Spravuje sociální sítě a web. Veškeré akce jdou právě za touhle holkou. Když si vezme do ruky foťák a zapojí svou fantazii tak se teprve dějí věci. Jejím druhým domovem je fitness centrum  Fitstar, které se nachází nad naší restaurací.

TEREZA NEZBEDOVÁ

Administrativa

Terka má vystudovanou ekonomickou střední školu. Dohlíží nám na skladové zásoby a přebírá pro Vás čerstvé potraviny od těch nejlepších dodavatelů. Vždy se postará o dobrou náladu v kanceláři a nikdy se sní nenudíte. Je to naše módní guru.

iconRestaurace Start
U Stadionu 1232
293 01 Mladá Boleslav
icon+420 326 322 791
iconrestauracestart@seznam.cz
iconwww.restauracestart.cz
iconFACEBOOK
iconINSTAGRAM